Minoxidil Ürün Görseli

Şampuan kullananlar

Minoxidil nedir Saç dökülmesi uzun yıllardır süre gelen zaman zaman insan psikolojisi bozabilen sorunlardan biridir. Bazı bireyler saçları döküldüğü zaman aynalara küser ve kendisini görmek bile istemeyenler olur. Saçların belirli bir oranda dökülmesi normal bir şey olmasına karşın aşırı dökülmeler sonucunda yeni saçın çıkması uzun sürer ve kellik dediğimiz sorun ortaya çıkar.

Saçlarımız her gün dökülmektedir bunun sebebi ise kıl folikülleridir. Kıl foliküllerinde bulunan saçın işlevini tamamlaması ve sağlıksızlaşması sonucunda saç folikülden atılır ardından belirli bir zaman aralığından sonra yeni saç çıkar. Fakat kıl folikülleri yeteri kadar beslenemez ve doğru bakım yapılmaz ise saçın çıkması gecikir ve birçok saç döküldüğü için bölgesel kellikler meydana gelir.

minoxidil

Eğer bakım uzun süre yapılmaz ise kıl folikülleri ölür ve saç çıkması imkânsız bir hal almaya başlar. Saç dökülmesinin sebeplerinden birisi budur. Diğer bir saç dökülme nedenleri ise yaşlılık, genetik, kepek, ilaçlar, stres, vitamin eksikliğidir. Minoxidil şampuan sayesinde saç dökülmenizi yavaşlatabilir durdurabilir ve saçlarını beslediğiniz için daha sağlam ve dayanıklı olmasını sağlayabilirsiniz. Minoxidil şampuan tamamen bitkisel bir üründür ve hiçbir yan etkisi yoktur. Sık kullanıma uygundur. Ve tüm saç tipleri için kullanılabilir. Minoxidil şampuan Hem kadınların hem de erkeklerin kullanımına uygundur.

Saçtaki yağı dengeler. Saça canlılık kazandırır, hacim verir ve parlak görünmesini sağlar. Minoxidil şampuan her gün düzenli olarak kullanıldığı takdirde üç aylık bir kullanımın ardından saçlarınızdaki değişikliğin gözle görülebilir bir hale geldiğini görebileceksiniz. Minoxidil şampuanın kullanımını çok basittir özel bir uygulama yapmanıza gerek yoktur ıslak saça uygulanır ve dairesel masajlar yaparak uygulanmalıdır. Hoş kokusu sayesinde ferahlık katar. Minoxidil şampuanın içerisinde bitkisel yağlar ve bitkisel özler bulunmaktadır. Minoxidil şampuanın içindekiler bitkiseldir. Ayrıca Minoxidil şampuan her yaşta kullanılabilir. Minoxidil şampuan sayesinde özlediğiniz saçlarınıza artık kavuşmanın vakti geldi.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )