Minoxidil Ürün Görseli

Saçlarınızın Yok Olmasına İzin Vermeyin

Çağımızda erkeklerin yaşadıkları en büyük problemlerden biri saç dökülmesi olarak görülüyor. Fakat bu tür problemlere karşı yapılan araştırmalara gerekli yatırımlar yeterli olmadığından dolayı bu soruna karşı da yapılan araştırmaların sayısı da azalıyor. Şu ana kadar genetik saç dökülmesi ile ilgili pek fazla bir çözüm yöntemi yoktur olanlar ise bitkisel tedavi yöntemleridir veya saç ekimidir.

Saç ekimi bildiğiniz üzere oldukça pahalı yöntemlerden biridir hatta örnek vermek gerekir ise iyi doktorlar saç teline 3€ civarı bir ücret istiyor ki bu durumda ortalama olarak 3000 saç ektirmeniz durumunda 9000€ cebinizden çıkıyor ve bu ücret Türkiye’de 27000 TL olarak kendini gösteriyor.

Saç ekimi kesin çözümdür evet, ancak eğer iyi bir doktora ekim yaptırmaz iseniz bu durumda saçlarınızın ön hattı kötü olabilir, kendi saçınızı bile beğenmeyebilirsiniz. Diğer yandan minoxidil gibi ürünler saçlarınızın bakımını kendi yapar ve saçlarınızın dökülmesini engellemeye yardımcı olur. Bildiğiniz gibi minoxidil maddesi dünyada etkileri kanıtlanmış ürünlerden biridir.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )