Minoxidil Ürün Görseli

Saçlarım hızlı uzasın diyorsanız !

Yaz aylarında saç bakımıSaçlarım hızlı uzasın diyorsanız !

Kadınlar için de erkekler için de saçlar son derece büyük bir önem taşımaktadır. Özellikle bazı bayanlar kuaföre gittikten sonra ve saçlarını kestirdikten sonra depresyona girebilirler. Çoğu zaman kadınlar berbere saçlarını çok fazla kestiklerini savunarak şikayetçi olmaktadırlar. Çok da haksız sayılmazlar aslın da bu yazımız da sizlere Saçlarım hızlı uzasın diyorsanız ! Bazı öneriler de bulunmak istiyoruz.

  Saçlarınızın daha hızlı uzaması için sizler de işte bu yolu izleyebilirsiniz ;

1 adet kırmızı ya da siyah turpu iyice yıkadıktan sonra kabuklarını soymadan rendeliyorsunuz ve ardından 3 bardak su koyarak kaynatıyorsunuz. Kaynatma işlemin den daha sonra rendelediğiniz turpları sudan ayırıyor ve daha sonra soğumasını bekliyorsunuz.

Sonrasın da bu karışımı saç diplerinize ve saçlarınıza masaj yaparak güzel bir şekil de saçlarınıza yediriyorsunuz. Bu işlemi yaptıktan sonra saçlarınızı streçliyor ve havlu ile kapatıyorsunuz saçlarınız da 2 saat kaldıktan sonra ya da sabaha kadar bekletebilirsiniz bu şekil de daha etkili olacaktır. Sabah yıkayarak işleme bir son verebilirsiniz….

 

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )