Minoxidil Ürün Görseli

Saçım dökülüyor

Minoxidilin Eşsiz Formülü Sayesinde Kaybettiğiniz Saçlarınıza Kavuşun

Eğer saçlarınız dökülüyorsa üstesinden gelebileceğiniz tek çözüm minoxidildir. Saç dökülmesi ve saçların çıkarımında en etkili formüldür. Bu ürün saçların çıkarımını sağladığı ve mevcut saçları koruduğu kanıtlanmıştır. Saç dökülmelerinin temel nedeni saç diplerinde ki hücrelerin zarar görmesidir. üründür. Deri altındaki pigmentler üzerinde %100 etki sağlamaktadır. Ürün ile bu hücreleri tekrar canlandırabilirsiniz. Saçlarınızın güçlenmesi ve bakım için bu ürün çok idealdir. Ürün  de bulunan bitkisel karışımlar sayesinde saç için mümkün olabilecek tüm vitaminler bu üründedir.

saçım dökülüyorMinoxidil kullanılmaya başladığından itibaren etkisini gösterir. Uzun ve düzenli kulanım sonucunda % 93 oranında bir başarı yakalamıştır. Minoxidil kendi alanının en iyisidir. Minoxidil Kulalımıysa çok basittir sabah ve akşam şeklinde kullanılır. Akşam kullanımlarında gayet başarılıdır. Uygulanan bölgenin kuru olması gerekir. Duştan çıktından sonra cildinizin kurumasını bekleyiniz. Cildinizin kuru olduğundan emin olduğunuzda cildinizdeki boşluğa göre losyonu uygulayınız. Ürünün cilt tarafından tam emilimi sağlanması için parmağınızın ucuyla ürünün cilde temas etmesine yardım edebilirsiniz. Daha sonra yarım saat losyonun kurumasını bekleyiniz. Ürünü uyguladıktan sonra ellerinizi bol sabunlu su ile yıkayınız. Ürün kurumadan yatılmamalıdır. Ürün kurumadan yatıldığında yastığınıza buluşarak oradan saç çıkmasını istemediğiniz bölgelere bulaşarak kıl çıkmasına neden olmaktadır.

Kullanmaya başladığınızdan sonra bir takım dökülmeler olabilir. Ancak bu iyiye işarettir. Çünkü Minoxidil  ilk önce saçlarınızdaki ölü derileri temizler daha sonra kıl kökleri genişletir. Daha sonra ise saç köklerinde hücrelere inerek hücreleri yenilemeye başlar bu yüzden saçlarda dökülmeler olur. Sizler de bu muhteşem ürüne sahip olabilir ve saçlarınızın ahenkle dans etmesini izleyebilirsiniz. Artık eskisinden daha güzel ve bakımlı saçlarınız olacak. Siz de bu ürüne sahip olmak için acele edin ve diğer insanlardan farkınızı kanıtlayın.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )