Minoxidil Ürün Görseli

Saç Dökülmesine Ne İyi Gelir

Saç dökülmesi problemi erkeklerin ve kadınların ortak olarak yakalandıkları problemler arasında yer almaktadır. Aynı zamanda bu problemler erkeklerde genetik olarak da ortaya çıkabiliyor. Bu genetik ve erkeklerde görülen dökülme sıkıntısı erkeklerde özellikle erkek tipi dökülme şeklini gerçekleştiriyor. İşte bu yüzden saç dökülmesi probleminin erkeklerde kadınlardan daha ciddi olduğunu düşünmekteyiz.

Bildiğiniz gibi saç dökülmesi kadınlarda seyrelme ile gerçekleşiyor iken diğer taraftan erkeklerde kelliğe kadar ilerleyebiliyor. Diğer taraftan genç erkeklerde genetik tip dökülmeler özellikle genç yaşlarda kelliği tamamladığından dolayı ciddi problemlerden biri olarak görülüyor. Saç dökülmesi problemi beslenmeden dolayı da ortaya çıkabiliyor.

Saç dökülmesi sorunlarında genel olarak saç ekimi yöntemi kullanılır. Erkek tipi doğal saç dökülmelerinde ensedeki saçlar dökülmediğinden dolayı buradaki köklerin bazıları kafanın boş kısımlarına eklenir. Böylece saç ekimi tamamlanır. Diğer yandan minoxidil gibi bitkisel ürünler ile de destekleyebilir, uzun süreli kullanımlarda etki görebilirsiniz.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )