Minoxidil Ürün Görseli

Saç dökülmesine karşı en etkili çözüm

Saç dökülmesi

Birçok insan kadın erkek fark etmeksizin saç dökülmesinden şikayetçidir. Saç dökülmesi yaş ilerledikçe saç köklerinin de zayıflamasıyla daha yoğun olarak görülmektedir. Saç dökülmesi sorunu ikadın erkek herkesin sosyal yaşam kalitelerini de etkilemektesac-dokulmesi mutsuz hissedilmesine de sebep olmaktadır. Saç ekimi pahalı ve meşakkatli bir işlem olarak görüldüğünden tercih etmeyenlerin sayısı oldukça fazladır.

Minoxidil sayesinde saç dökülmesinin engellenmesinde kesin sonuca ulaşabilirsiniz. Birçok kullanıcı tarafından tavsiye edilen minoxidil saç ekim merkezleri tarafında kullanılmakta tavsiye edilmektedir. Kutu ile birlikte gelen tüpü(applicator) 1ml çizgisine kadar doldurmalı saç diplerinize iyice yedirmelisiniz bu işlem günde 2 defa tekrarlanacaktır. Minoxidil  nedir solüsyonun içerisindeki vitaminler sayesinde cansız saç kökleriniz canlanacak saç çıkarımını sağlayacaktır.

Minoxidil nasıl kullanılır?  saçlarınıza değil saç diplerinize masaj yaparak uygulamalısınız. Saçlarınızı bir elinizle ayırarak diğer elinizle de solüsyonu sürebilirsiniz. Bu işleri akşam yaparken saçınızın kurumasını beklemeniz tavsiye edilir. Aksi takdirde solüsyon yatağınıza ve yüzünüze bulaşabilir.

Minoxidil sayesinde artık gür saçlara kavuşmanız hayal olmaktan çıktı. 

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )