Minoxidil Ürün Görseli

Saç dökülmesine 3 adımda çözüm

Saç dökülmesine 3 adımda çözüm

Stres, mevsimsel çözümler, hormon bozuklukları, demir eksikliği bu durumlar saç dökülmelerinin nedenleri arasında bir kaç tanesidir. Ne olursa olsun saç dökülmesine 3 adım da çözüm var . İşte sağlıklı saçlara sahip olmak için yapmanız gerekenler.

  1. Saçlarımızın ortalama olarak ömrü 2-6 yıl arasıdır. Bu süre sonucun da yaşamsal dengelerini tamamlar ve ölürler. Aksi bir problem yok ise baştan çıkmaktadır. Günde 100-150 adetten fazla saçınız dökülüyor ise mutlaka saçlarınızı bir dermotoloji uzmanına gösteriniz. Saçlarınız da troid hormonu bozukluğu ya da demir eksikliği yatıyor olabilir.
  2. Saçlı derinin ve saçların yaşamsal ihtiyaçlarını karşılamak için kısa ve uzun süreli olarak başarılı sonuçlar ortaya çıkaran PRP ve saç mezoterapisi bazı yöntemler den yararlanın.
  3. Tüm tedavi ve yöntemlere dair saçlarınızın dökülmesi durmuyor ve bir sonuç vermediyse yapmanız gereken saçlarınızı ektirmeniz olmalıdır. Bu durum saçlarınız için son çaredir. Saçların en güzel olanı tabi ki en doğal olanı kendi saçlarınızdır.  Bu konu da sizler de her yolu denedikten sonra bu yönteme ayak uydurmaya çalışın.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )