Minoxidil Ürün Görseli

Saç Dökülmesi Tedavi Yöntemleri

Saç dökülmesi günümüz erkeklerinde yaşanan en çok görülen genetik problemlerden biridir. Genetik olarak saç dökülmesi babadan oğula geçebilen bir durumdur aynı zamanda dedelerden de geçebilir. Bir çok erkek normalde saçlarının dökülmeyeceğini düşünüyor ancak yaş ilerledikçe bütün saçlar dökülür ve yerine yenileri çıkar.

Eğer yaşlanmaya başlar iseniz genetik dökülme olmasa bile bir süre sonra saçlarınız dökülecektir. En azından seyrelmeye başlar bu nedenle saçlarınızı korumak için de belli miktarda çalışmalar yapmanız gerekir. İşte minoxidil ürünü bu gibi tedavi çalışmalarından biridir. Minoxidil özellikle erkekler tarafından son derece sevilen bir üründür. Günlük kullanıma uygundur ve 1 ay döneminde toplamda 60 kere kullanılır. Bu da sabah akşam 1 er kez periyoduna denk gelmektedir.

Sitemizden minoxidil siparişi çok rahat ve kolay bir şekilde verilebilir. Bunun yanı sıra telefonlarımızdan da kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Siparişleriniz saat öğlen 3 e kadar verilir ise bu durumda aynı gün içerisinde kargolanır. Diğer yandan bu saatten sonrasında ise kargolarınız bir gün sonra kargolanır.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )