Minoxidil Ürün Görseli

Saç dökülmesi hakkın da bilgiler

saçım dökülüyorSaç dökülmesi hakkın da bilgiler

Saç sağlığı her geçen gün önemi daha da fazla artan bir estetik olaydır. Dünya genelin de maddi durum ne kadar düzelir ve yükselir ise insanların da dış görünümlerine verdiği önem ve özen o kadar artmaktadır. Tüm cilt hekimleri eskiye göre çok daha fazla saç dökülmesi şikayeti ile gelen hastaları ağırlamaktadırlar. Uzmanların bile en çok zorlandıkları konulardan bir tanesi saç dökülmesi problemidir.

Saç dökülmesi ile uzmanlara baş vuran hastaların ilk olarak fizik olarak muayene si yapılmaktadır. Hastaların bir çoğu saçlarını yıkarken avç avuç saçlarının döküldüğünü görmektedir. Hastaların bir çoğun da saç dökülmesinden daha önce saçlar da seyrelme görülmektedir. Saçlı derinin seyrelmesi sonucun da çok fazla fark edilmesi tabi ki kabul edilemez olan bir durumdur.

Sizlerin de saçların da dökülme problemi var ise mutlaka bir cildiye uzmanına giderek problemi neden yaşadığınızı öğrenmeniz ve bu duruma göre bir tedavi yolu izlemeniz gerekmektedir. Saç sağlığı günümüz de gerçekten büyük önem taşımaktadır….

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )