Minoxidil Ürün Görseli

Saç Çıkarıcı losyon

Saç çıkarıcı

Minoxidil saç dökülmesini ve kellik için kullanılabilecek en etkili üründür.  Sabah ve akşam olmak üzere günde iki sefer kullanılır. Günlük kullanımın üzerine çıktığınızda yani günde üç veya dört defa kullandığınızda Minoxidilin etkisi azalır ve baş ağrısı yapar, 2 günde bir saçınızı yıkamanız gerekir. Yoksa saçınızda kepeklenme olur nedeni de Minoxidil saçınızı ve saç derinizi beslediği için ölü hücreler yani ölü deri vücuttan atılır o yüzden kepeklenme meydana gelir saçınızı düzenli yıkadığınız sürece bu sorun ortadan kalkacaktır. Bunların dışında bir yan etkisi yoktur.

İlk iki haftalık kullanımda saç dökülmenizde artış olursa korkmanıza gerek yoktur.  Bunun sebebi Minoxidil saç derinizi beslediği için ölü yapıların atılmasından kaynaklıdır yeni gelecek saçlar eskisinden daha sağlam ve sağlıklı olarak gelecektir. Minoxidil uygulanan bölgedeki kan akışınız hızlandırır, kıl foliküllerini güçlendirir ve oraya daha fazla besin gitmesini sağlar bu sayede saç dipleriniz ve saç deriniz beslenir saç dökülmesini durdurur kellik olan bölgelerde ise saç çıkmasını sağlar. Dihidrotestosteron (DHT) hormonunun durdurarak saçı dökmesini önler bu hormon saç yapımını durdurur ve kelliğe neden olan bir hormondur.

saç çıkarıcı

Piyasada bulunan en etkili ilaçtır. Dünya üzerinde uzun yıllardır kullanılan Minoxidil Amerikan gıda ve ilaç dairesi tarafından onaylanmış bir ilaçtır saç dökülmesini durdurduğu ve saç çıkarttığı kesin olarak kanıtlanmıştır. Minoxidilin saç çıkartma olasılığının yüksek olduğu kullanıcıların geri dönüşleri ve klinik testler sonucunda da onaylanmıştır. Minoxidilin özel formülü sayesinde kellik sizin için bir problem olmaktan çıkacak ve kolay çözülebilen bir problem olacaktır.

Minoxidili dört aylık bir süreçte sürekli ve düzenli olan kullandığınız takdirde kesin sonuç alabileceğinizin garantisi verilmektedir. Saç dökülmesinin sonuçları olarak depresyon ve çeşitli psikolojik sorunlar görülen vakalar ile zaman zaman karşılaşılmaktadır. Minoxidil sayesinde saçlarınızın dökülmesi dururken aynı zamanda dökülen saçların yerine yenileri çıkacağından dolayı saç dökülmesinden ve kellikten oluşabilecek psikolojik problemlerinde önüne kolayca geçilebilecektir.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )