Minoxidil Ürün Görseli

Pak darou minoxidil

saç çıkarıcıBayanlar saç  bakımlarına çok dikkat etmektedirler. Bayanları çekici kılan en önemli faktörlerden biriside saçtır. Saçın uzun olması ve bakımlı olması bütün gözleri bayanlara çevirmektedir. Bayanlar saç bakımlarını düzenli olarak yaptırdıkları için erkeklere göre daha geç dökülme görülmektedir.

Bu dökülmeler bayanlarda  ellili yaşlarda başlamaktadır. Erkeklerde ise erken yaşta saç dökülmeleri görülmektedir.  Bu saç dökülmeleri erkeklerde otuz ve otuzbeş’li yaşlarda başlamaktadır. Erkekler için bu üzücü bir olaydır. Ancak erkekler saç bakımlarını yapmamaktadırlar. Özellikle gençler saçlarında zararlı ürünler kullanmaktadırlar. Bu zararlı ürünlerden biriside spreylerdir. Bildiğiniz gibi spreyler saçların dondurulması için kullanılmaktadır.

Donan saçlar canlılığını yitirir ve kırılarak dökülmeye başlamaktadır. Bu saç dökülmelerini oluşturmaktadır. İnsanlar ilk başta bu saç dökülmelerini önemsemezler. Ancak saçlar belirli bir süre sonra büyük oranda dökülünce olayın ciddiyetinin farkına varacaklardır. Ancak iş işten geçmiş olacaktır. Kel insanlar kendilerini yalnız hissederler. Öz güvenlerini kaybederler ve toplumdan uzaklaşırlar.

 

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )