Minoxidil Ürün Görseli

Minoxidil saç çıkarır mı?

Minoxidil ürünü saç çıkarır mı? saça faydası var mı? saçı besler mi?  vb diğer sorular hakkında bilgiler vereceğiz. Minoxidil ürünü %5 formül ile bilinir.  Aslında minoxidil ürününü kullanan müşteriler minoxidil iran malı olarak bilirler.  Minoxidil ürünü saça faydası vardır.  Bunu https://tr.wikipedia.org/wiki/Minoksidil  buradaki linkten okuyarak daha iyi anlayabilirsiniz.

Minoxidil ürünü saç dökülmesi olan bölgeye masaj şeklinde yedirerek  yarım saat saçta kalmasını sağlıyorsunuz. Düzenli olarak  sabah akşam şeklinde bu uygulamayı yapmalısınız. Minoxidil losyon saç dökülmesinde önemli bir faktör olmuştur. Dökülmeyi azaltır ve o bölgede daha güçlü hale getirir. Minoxil ürünü eczanelerde vardır minoxidil ürünü eczanelerde bulamazsınız bunu da not olarak konuya ekleyelim.  Minoxidil ürünü bay bayan olarak üretilmiştir. %5 minoxidil erkekler için üretilmiştir. Erkekler için üretilen minoxidil sprey siyah kutu şeklindedir.  Kadınlar için üretilen formül %2 minoxidil olarak geçmektedir.

Minoxidil kullanırken yan etki yapar mı?

Minoxidil losyon kullanırken bazı kişilerde yan etki yapabilir.  Bu durum da ne yapmalıyız nasıl bir yol izlemeliyiz  sorusunun cevabı burada. Minoxidil kullanırken yapabilecek  yan etkisi baş ağrısıdır.  Baş ağrısı  10 kişiden  2 veya 3 kişide yapabilir.  Minoxidil sprey tansiyon hastalarında kullanılan bir etken maddeymiş  tansiyon hastalarında yan etki olarak kıl çıkarmasından dolayı bu ürünü saç için  yapmışlar.  Tansiyon hastalarında baş ağrısı yapabilir.  Bu durum ne yapmak lazım … Kutu içerisinde  kalem şeklinde  tüpün tamamı değilde yarısını doldurup saçınıza uygulayın 25 dk bekletmeniz yeterli olacaktır. Hala baş ağrısı devam ediyorsa doktorunuzu sormanız da fayda vardır.

Minoxidil saç çıkarır mı sorusunun  cevabını formlardan da yardımcı bilgi olarak bakabilirsiniz.

 

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )