Minoxidil Ürün Görseli

Minoxidil Maddesi Ne İşe Yarıyor?

Minoxidil Maddesi Ne İşe Yarıyor?

Minoxidil maddesi geçmişte kıllanma, tüylenme yarattığı için fark edilmiş olan bir madde. Bildiğiniz gibi sitemizde satılan ürünün markasının minoxidil olması içerisinde belli bir miktarda besleyici minoxidil barındırılmış olmasından kaynaklanıyor. Kullanıldığı bölgelerde saç çıkarmayı amaçlayan bu ürünün içerisindeki minoxidil maddesi ortalama olara yüzde 5 (%5) miktarındadır.

Tabii ki artısı eksisi olabilir ama ortalama olarak losyonun içerisinde %5 miktarında minoxidil maddesi bulunuyor. Bu yüzden normal saç losyonlarına göre pahalı bir fiyat etiketi ile çıkıyor.

Minoxidil markasının dışında dünya üzerinde içerisinde bir çok minoxidil maddesi barındıran ürünler var. Bunların en başında Amerika’da üretilen ve kullanılan ürünlerden biri olan Rogaine veya diğer adı ile Regaine geliyor. Bu ürünler de minoxidil kadar ünlü ürünler ancak ülkemizde minoxidil daha ünlü bir ürün olduğundan, daha fazla sattığından dolayı biz bu ürünü satıyoruz. Aynı zamanda suriye ve iran üretimi bir ürün olduğu için gümrükten daha çok satıyor.

Minoxidil Maddesi Ne İşe Yarıyor?

Minoxidil Maddesi Ne İşe Yarıyor?

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )