Minoxidil Ürün Görseli

Minoxidil losyon 2016 fiyatları

Minoxidil losyon 2016 fiyatları

Minoxidil markası hakkın da bilgi edinmek ve ürün içeriği ya da diğer konular ile ilgili bilgi almak istiyorsanız mutlaka bu yazıyı sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyoruz. Minoxidil losyon 2016 fiyatları en uygun fiyatlara çok hızlı bir şekil de kapınıza kadar gelmektedir. Minoxidil ürünü bir telefon ile kapınıza kadar kısa süre de gelmektedir. 

Minoxidil kullanım şekli 

Minoxidil kullanım şekli saç ve sakal için faklıdır. Bu neden ile kullanıcıların bu talimatlar dışın da kullanmaması gerekir.

Minoxidil sakal için kullanımı 

Minoxidil sakallarınız için gün de bir kere kullanılmaktadır. Yüzünüz temiz olması gerekmektedir. Tıraş olduktan sonra kullanmak da fayda görülmektedir. Günde 1 kere yüzünüze bir pamuk yardımı ile güzelce yedirerek kullanmanız gerekmektedir. 30 dakika yüzünüz de beklettik den sonra bol su ile yıkamanız gerekmektedir.  30 dakika dan fazla beklememesi gerekir.

Minoxidil saç için kullanımı 

Minoxidil ürününü saçlarınız için gün de 2 kere kullanmanız gerekmektedir. Sabah ve akşam olmak üzere saçlarınıza uyguladıktan sonra 45 dakika beklettikten sonra bol su ve minoxidil şampuan ile saçlarınızı yıkamanız gerekmektedir.

Minoxidil losyon 2016 fiyatları sayfamız da en uygun fiyat avantajları ile sizlere sunulmaktadır. Sizler de sayfamız da yer alan müşteri ve destek hattımız dan bizlere ulaşabilirsiniz.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )