Minoxidil Ürün Görseli

Minoxidil ile kendi saçınıza kavuşun

Minoxidil son derece etkili bir üründür, yan etki bırakmaması ile bilinir. Saçlarınızı size geri getirir. Fakat burada dikkat edilmesi gereken kendi saçlarınızı geri getirmesidir. Örneğin saç ektirdiğinizde kendi saçınız geri gelmez, kesinlikle laboratuar ortamlarında üretilen saç kökleri sayesinde iğne ile enjekte edilen farklı saçlar çıkar. Fakat minoxidil tamamen farklı bir ürün yapısı içerir bu yüzden düzenli kullanılmalıdır.

Minoxidil tek seferde etki eden bir ürün değildir bu ürünün etki etmesi için haftalar hatta aylar gerekebilir. Ve kesinlikle düzenli kullanılması gereken bir üründür çünkü etkileri deri altındaki kökleri besleyerek oluşur. Eğer saçınızın tekrar çıkmasını istiyorsanız onu düzenli olarak beslemelisiniz. Ayrıca düzenli olarak bakımını yapmalısınız, en kötü ihtimalle 2 günde 1 kez yıkamalısınız. Bu durumda ise size minoxidil şampuan önerilir.

Minoxidil şampuan da minoxidil gibi bitkisel bir üründür, kimyasal şampuanlara benzememesi ile bilinir. Eğer saçınızın dökülmesini istemiyorsanız ona iyi bakmalısınız. Düzenli olarak bakımını yapmalı ve eksiklerini gidermelisiniz. Saç dökülmesi genetik olabilir, hastalıkta olabilir ancak bakım yapmamanızdan dolayı da olabilir. Eğer hastalıktan kaynaklı ise veya genetik ise minoxidili sürekli olarak düzenli kullanmalısınız.

Minoxidil
Minoxidil etkileri kanıtlanmış tek saç çıkarıcıdır.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )