Minoxidil Ürün Görseli

Minoxidil eczane fiyatı 39TL

Minoxidil eczane fiyatı hakkın da sizlere biraz bilgi vermeye çalışalım. İlk olarak belirtmemiz gerekir ki minoxidil eczaneler de satılmamaktadır. Minoxidil ürününe sizlere de satış sitemiz den sahip olabilirsiniz. Minoxidil eczane ürünü en uygun fiyatlar ve kampanyalar ile resmi satış sitemiz de sizlere sunulmaktadır. Özellikle şuan da 4+1 kampayası 119 tl gibi özel bir fiyata bir telefon ile kapınıza kadar gelmektedir.

Minoxidil losyon şeklindedir ve kesinlikle kullanım talimatları dışın da kullanılmaması gerekir. Sitemiz de yer alan nasıl kullanılır sayfasından sizler de ürünün kullanımı hakkın da detaylı bilgiyi bulabilirsiniz. Ürün hakkın da bilgi almak ve sipariş vermek için sipariş ve destek hattı telefon numaralarımız dan bizlere ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz her konu da sizlere detaylı bilgi vereceklerdir.

Minoxidil sakal serumu siparişleriniz , siz siparişinizi verdikten sonra sizlere gelmek üzere ilk olarak paketleme bölümüne sonra da , kargo ile gelmek üzere yola çıkmaktadır. Kargoalrınız gizli paket olarak ve içeriği hakkın da paket üzerin de her hangi bir şey yazmadan kapınıza kadar gelmektedir. Sizler de siparişlerinizi vererek ürünlerinize kısa süre de ulaşabilirsiniz.

Minoxidil ve minoxil  farkı nedir?

Minoxil ve minoxidil ürünü çok karıştırılan iki yakın üründür. Eczanelerde minoxil ürününü rahatlıkla bulabilirsiniz. Minoxil  kırmızı ve mavi olarak iki farklı renkte üretilmiştir. Bay ve bayan olarak renklendirilmiştir.  Minoxil kullananların çoğu bilir minoxidil ürünü ondan daha fazla faydalıdır.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )