Kullanıcı Yorumları

Minoxidil Kullanıcı Yorumları

Minoxidil ürünü ile ilgili yorumlarınızı buradan yapabilirsiniz. Minoxidil ile sorularınızı yorum olarak  gönderin biz cevaplayalım.

Müşteri Yorumları

  1. tüy dahi yoktu 1 bucuk ay kullandım aşırı bir tüylenme oldu suratımda 2-3 ay daha kullanıp bunları kalınlaştırıp sakala çevireceğim teşekkürler minoxidil

  2. sakallarım cıkıyordu fakat seyrekti 1 ay kullandım bu ürünü kendisini çok güzel bir şekilde gösterdi ürün 🙂

  3. buradan sipariş verebiliyor muyuz? arama talebi bıraktım yorumlara baktım gayet etkiliymiş arkadaşların yazdığına göre

  4. Siparişi verdikten sonra 2 gün içinde geldi kargom kullanalı bugun tam 4 ay 4 aydır düzenli kullanıyorum ve aşırı derecede sakal yoğunluğu oldu bu kadar etkili olacağını düşünmüyordum almakta tedirgin olmayın arkadaşlar alın deneyin

  5. Minoksidil 1 ay önce sipariş vermiştim. Fazlasıyla tüy çıkmaya başladı saçım da bana çok iyi geldi kullanmak isteyenlere tavsiye ederim.

  6. Saçlarım 30 yaşımdan sonra dökülmeye başladı. Bende arkadaşımın tavsiyesi üzerine minoxidil kullanmaya başladım. Bu sayede saçlarım çıkmaya başladı.

  7. Geçen sene sakallarım uzasın diye denemediğim bir şey kalmadı artık pes etmiştim. Arkadaşım minoxidil i tavsiye etti sonuç gür sakallar teşekkürler.

  8. Minoxidili herkes tarafından duyuyorum herkes çok faydalı olduğunu söylüyor bakalım bana da iyi gelecek mi sipariş versem ne zaman gelir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*