Minoxidil Ürün Görseli

Kepeği kafanıza takınız !

Kepeği kafanıza takınız !

Kepek problemi bir çok insanın çektiği ve sık sık gündemimizi meşgul eden bir problemdir. Kepek nasıl olsa geçer diyebileceğiniz bir problem değildir. Soruna bu şekil de bakanların genel de sorunları çok daha ilerleyerek içinden çıkılmaz bir hal almakta ve kaşları dahi kepek sorunu yaşamaktadır. Kepek bir saç değil saç derisi problemidir. Kepeği kafanıza takın.

Kepek sorunu yaşayan kişiler de pul pul dökülme dışın da zaman için de kaşıntı da eklenmektedir. Saçınızın derisinde iltihap ya da başka bir şey görülmez. Sadece ölü deri dökülmeye başlar . Bir çok insanın kepek sosyal hayatını da olumsuz bir şekil de etkilemektedir. Bu neden ile saçların da kepek olan insanlar utanç duyabilirler.

Kepek bulaşıcı bir sorun değildir. Saçlarınız da meydana gelen sorunlara iltihap ve kızarıklık da ekleniyor ise uzman yardımı almanız gerekmektedir. Kepek sadece saçlar da değil kaşlar da da aynı şekil de görülebilmektedir. Bu konu da mutlaka uzman desteği almanız gerekmektedir. Sizler de saçlarınızı gereken özeni mutlaka gösteriniz…

 

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )