Minoxidil Ürün Görseli

Kellik İlacı Minoxidil

Minoxidil İran dan ithal edilen ve tüm dünya da kullanılmakta olan çağımızın en etkili ve en güvenilir saç dökülmesini önleyici ve saç çıkartıcı ürünüdür. Bu ürün sayesinde hayal ettiğini görünümünüze çok kısa bir süre içerisinde kavuşabilirsiniz. Saç dökülmesi bir çok insanın başına gelen bir sorundur.

Bu sorun ile başa çıkmanın bir çok yolu vardır fakat bu yollar kesin ve etkili sonuç vermezler. Tonlarca para verdiğiniz saç dökülmesini durdurucu ve saç çıkartıcı ürünlerden hiçbir fayda sağlayamazsınız. Fakat artık minoxidil var ve minoxidil sayesinde artık saçlarınızın eskisinden daha sağlam olmasını sağlayabilirsiniz.

minoxidil

Hemen bir kutu Minoxidil sipariş ederek saç dökülmesi sonunuza dur deyin. Minoxidili 4 aylık bir program şeklinde uygulamalısınız. Günde iki sefer kullanılması gereken  sabah ve akşam olmak üzere saç dökülen bölgelere ya da saçınızın olmadığı bölgelere deriye temas edecek şekilde uygulanır.

   Minoxidilin kutu içeriğinde bir adet minoxidil tüpü ve bir adet de  uygulama tüpü bulunmaktadır. Uygulama aparatının içerisine çekeceğiniz 1 mg lık minoxidili saç derinize uyguluyorsunuz ve kurumasını bekliyorsunuz. Ve saçlarınızı yıkıyorsunuz.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )