Minoxidil Ürün Görseli

İran Minoxidili

 Minoxidil İran’da Pak Doru firması tarafından üretilmektedir.

Zamanla seyrekleşmeye başlayan saçlar bir süre sonra ciddi bir saç kaybına dönüşebilir. Bu da kişinin fiziksel görünümünü son derece olumsuz yönde etkileyeceğinden bir süre sonra fiziksel olan bu probleminiz özgüven kaybı gibi çeşitli psikolojik sorunlarada neden olabilir. Dolayısı ile saç dökülmesi problemine sadece dışı görünüşü olumsuz etkileyen bir faktör olarak bakmamalı sosyal yaşamdaki kötü etkiside dikkate alınmalıdır.

 

Saç dökülmesi ihmal edildiğinde belli bir süre sonra kelliğe sebep olduğundan saç dökülmelerinizi ihmal etmeyiniz. Sorun büyümeden önlem almalısınız.

 

Minoxidil sayesinde bu kötü etkilerden sıyrılabilirsiniz. Minoxidili düzenli olarak dört ila altı aylık bir süre zarfında kullanmanız gerekmektedir. Kesin etkisini bir yıllık düzenli kullamınızda göreceksiniz. Minoxidilin kullanımı kadın ya da erkek farketmeksizin kullanılabilir.

 

Saç dökülmesine çözüm olan minoxidil sakal dökülmesi ya da sakal çıkarımı konusunda da etkili bir çözüm sunar.

 

Minoxidili saça değil saç diplerine saçlarınızı diğer elinizle ayırarak uygulamanız gerekmektedir. Saçlarınızın nemli değil kuru olmasına özen göstermelisiniz.

 

 

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )