Minoxidil Ürün Görseli

İnce telli saçlar için maske !

İnce telli saçlar için maske !İnce telli saçlar için maske !

İnce telli saçları olan insanlar evde hazırlayabilecekleri maskeler ile saçlarının daha sağlıklı ve hacimli olmasını sağlayabilirler. Maske haricin de saçlarınıza hafta da bir gün badem yağı, zeytin yağı ya da susam yağı ile masaj yapabilirsiniz. Bu şekil de saçlarınızın yumuşamasını ve koparak dökülmeleri engelleyebilirsiniz. Saçlarınıza masaj yapmak saç derinizin altın da yer alan köklerin açılmasına ve saçlarınızın daha sağlıklı olmasına yardımcı olmaktadır.

İnce telli saçlar için saçlarınıza hindistan cevizi yağı, zeytin yağı, badem ve sussam yağın dan her hangi bir tanesini kısık ateşte biraz ılıtıp sonrasın da parmaklarınız dan yardım alarak masaj yapmanız gerekmektedir. Saçlarınızın kopmasını engellemek için bu işlem sırasın da çok fazla bastırmayın.

10-15 dk kadar saçlarınıza masaj yaptıktan sonra saç uçlarınıza yağı sürerek yarım saat kadar bekletin. Saçlarınız da ki yağı ılık su ve şampuan yardımı ile çıkarabilirsiniz. İnce telli saçlar için yapılan sıcak yağ bakımı etkisini 3-4 haftada gösterecektir. Saçlarınızın daha yumuşak ve hacim kazanmasını sağlar.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )