Minoxidil Ürün Görseli

Hızlı saç uzatma teknikleri

Hızlı saç uzatma teknikleri

Saçlar özellikle bayanlar için son derece önemli olsa da erkekler için de çok büyük önem taşımaktadır. Her erkek saçlarının dökülmemesi için ve kel kalmamak için bir çok yol denemektedir. Bu yazımız da sizlere hızlı saç uzatma teknikleri hakkın da bilgi vermeye çalışacağız.

  1. Düzenli aralıklar ile saçların kesilmesi saçlarınızın uzamasına yardımcı olmaz. Sadece 4-5 cm kadar kısalmasına neden olur bu neden ile saçlarınızı kısaltmayın.
  2. Saç ürünlerinin üzerine çok gitmek saçlarınız da var olan nemi yok edecek olan sıcaklık veren aletleri kullanmak saçlarınızın yıpranmasına ve sağlıksız olmasına neden olabilir.

Temiz bir saç derisi için ; Cadı fındığı çiçeği yani hamamelis ile ağız gargarasını karıştırın ve bu karışımı sprey gibi olan şişeye koyarak saçlarınıza sıkın ve 5 dk kadar masaj ile iyice yedirin ve yıkayın.

Güçlü ve sağlıklı saçlar için ; Bir bardak zeytin yağını hafif ısınacak şekil de mikrodalgada ısıtın. Ardından nemli saçınıza bu yağı yedirin ve havlu sarıp 20 dk bekletin.

Bu uygulamalar ile çok daha sağlıklı saçlara sahip olabilir ve kendinizi yenileyebilirsiniz. Önerilerimiz kesinlik içermeseler de denenmiş ve memnun kalınmış olan önerilerdir. Evde kendi başınıza yapacağınız bu uygulamalar ile çok daha uzun ve sağlıklı saçlara sahip olabilirsiniz. Saçlarınıza gereken değeri erken yaşlar da verirseniz ilerleyen zamanlar da çok daha mutlu bir birey haline gelebilirsiniz.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )