Minoxidil Ürün Görseli

Evde erkek saç bakımı

Evde erkek saç bakımı  

Saç insanın başı üzerin de bulunan kıl kümesi topluluğuna verilen isimdir. Saçlar vücudunuz da bulunan diğer kıl kümelerine göre daha hızlı bir şekil de büyümektedir. Saçların uzama hızı kişilere göre değişkenlik göstermek ile beraber 0,3 mm – 0,4 mm arasın da uzamaktadır. Saç köklerinin her bir tanesi kendi başına hareket etmektedir. Yani birisi uzarken diğeri dökülebilir.

Saç dökülmesi hem erkekler de , hem de bayanlar da görülebilen bir durumdur. Erkek tipi saç dökülmesi daha yaygın bir şekil de görülen bir sorundur. Erkek tipi saç dökülmesi erkekler de üst kısım da ya da yanlar da , tamamın da da görülebilen bir sorundur. Saçlarınız döküldüğünde tedaviden önce bir hekimin görmesi gerekmektedir.

Saçlarınıza evde bakım yapmak isterseniz sarımsak kürün den özellikle erkekler fayda sağlayabilirler. Sarımsak saçlarınızın dökülmesini durduracak ve zayıf olan kökleri güçlendirecektir. Sizler de daha sağlıklı saçlara sahip olmak için evde bu bakım kürün den fayda sağlayabilirsiniz. Her erkek evin de bu uygulamayı rahatlıkla deneyebilir.

 

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )