Minoxidil Ürün Görseli

Eski Saçlarınıza Tekrar Kavuşun

minoxidil ürünü

Günümüzde insanların yaşadıkları hastalıklardan biride saç dökülmesidir. Saçları dökülen insanlar kuşaktan dolma bilgiler ile çözüm aramaktalar. Ancak bu gibi durumların sonucu hayal kırıklıkları ile sonlanmaktadır.  Erken yaşta saç dökülmesi insanları toplumdan uzaklaştırır ve öz güvenlerini yitirmesine neden olmaktadır.

Piyasada birçok saç çıkarıcı ürün bulunmaktadır. Ancak bunların sağlıklı olanlarını seçmek sizlere kalmıştır. Günümüzde saç dökülmelerinin birçok nedeni vardır. En büyük nedeni ise sprey ve jölelerdir. Sprey ve jöleler saçların dondurulması için kullanılmaktadır. Donan saçlar bir süre sonra canlılığını yitirmektedir. Saçların canlılıklarını yitirmemsi gerekmektedir. Canlılığını yitiren saçlar kısa bir süre içerisinde kırılarak dökülmektedir.

Kel olan insanların saç kökleri canlılığını yitirdiği için saçlar tekrar çıkmaz. Saç köklerini ve saçı canlı tutmak biz insanların elindedir. Bayanların saçları erkeklerin saçlarına göre biraz daha geç dökülmektedir. Bunun nedeni saç bakımlarından kaynaklanmaktadır. Erkekler bayanlar göre daha az bakım yapmaktadırlar. Saçlara bakım yapıldığında bakım ile birlikte doğru orantılı olarak saçların ömürleri uzamaktadır.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )