Minoxidil Ürün Görseli

Erkekler saçlarını nasıl yıkamalı

Erkekler saçlarını nasıl yıkamalı  

Erkeklerin saçlarını yıkarken yaptıkları hataların başın da saçlarını yıkarken çok fazla saçlarını bastırarak ve saçlarını yıpratarak yıkamaları gelmektedir. Bu durum son derece yanlış olmak ile beraber saç derinize ve saç köklerinize zarar vermektedir.

Saçlarınızı yıkarken ilk kural saçlarınıza gayet kibar ve hafif bir şekil de davranmak olacaktır. Saçlarınızı yıkarken hafif bir şekil de ve masaj yapar gibi yıkamanız gerekmektedir. Ovalayarak ve şampuanı saçınızın her yerine yayarak yıkmak en uygun olan yıkama tekniğidir.

Şampuanı ilk olarak iki elinize yayın ve sonrasın da saçlarınıza yayarak kullanmanız gerekmektedir. Saçlarınızı yıkarken 2 kere uygulamak en uygun olanıdır. Saçlarınızı 2 kere yıkadıktan kesinlikle iyi bir şekil de durulamanız gerekmektedir.

Erkeklerin de saçlarına en bayanlar kadar özen göstermeleri gerekmektedir. Erkekler de saç dökülmesi çok daha fazla görüldüğü için bu konu da ekstra bir çaba göstermeleri gerekmektedir.  Bu neden ile saçlarınıza karşı her zaman özenli davranmaya çalışın ki sizleri erken yaşlar da saçlarınız yalnız bırakmasın….

 

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )