Minoxidil Ürün Görseli

Minoxidil

Minoksidil saç dökülmesi yaşayanlar için özel olarak hazırlanmış solüsyon ve minoksidil şampuandır.

Minoksidil kullanımı: Saçlarınızı yıkayıp güzelce durulayın ve kurutun. Minoksidil tüpünden uygun oranda alarak saç diplerinize yedirerek uygulayın. Minoksidil saç derisine etki eden bir solüsyondur. Saçlara değil saç diplerine uygulanmalıdır.

Minoksidil eczanelerde bulunur mu? Minoxidil büyük şehirlerdeki eczanelerde bulunabilir. Minoksidil satın almak için eczaneye gitmeye gerek yoktur. Minoksidil resmi satış sitesi üzerinden kapıda ödemeli ya da ücretsiz kargo kampanyası ile minoksidil siparişi verebilirsiniz. Eczaneler de minoksidil siparişini resmi satış sitesi üzerinden satın alarak vergi ve masrafları ekledikten sonra satış yapmaktadır. Resmi satış sitesi üzerinden vereceğiniz siparişler kapınıza kadar gelmektedir. Kargo görevlisinin yanında gelen minoksidil paketini kontrol ettikten sonra ödemesini ister kartla ister nakit yapabilirsiniz.

Minoksidil kullananlar için özel sipariş hattı ile minoxidil satın alabilirsiniz.

Minoksidil zararları nelerdir? Minoksidilin kullanım hatalarına karşı zarar verebilmesi mümkündür. Minoxidil kullanırken uygulama alanında kızarıklık, iltihap, yara ve tahriş gibi hastalıklar olmamalıdır. 18 yaşın altındakiler tarafından minoksidil kullanımı uygun değildir. Cildiye hekimine başvurarak bu konuda detaylı bilgi alabilirsiniz.