Minoxidil Ürün Görseli

Minoxidil

Saç dökülmesi erkek

Erkekler için saç dökülmesi ciddi anlam da büyük bir sorun arz eder. Erkeklerin bir çoğu belli bir yaştan sonra bu sorunlar ile karşı karşıya kalsalar da , genç erkekler de saç dökülmesi problemi ile karşı karşıya kalabilmektedir. Erkekler de meydana gelen saç dökülmesi problemi ne yazık ki erkekleri mutsuz etmek de ve özellikle genç yaşların da bu sorunu yaşayan erkeklerin çaresiz kalmasına neden olmaktadır.

Saç dökülmesi erkek için ciddi bir konudur bu neden ile saçlarına geri kavuşmak isteyen erkekler her zaman bir yol ararlar. Saç dökülmesi aslın da genetik olarak yaşanan bir problemdir. Bu probleme karşı erkeklerin her zaman dikkat için de olmaları gerekmektedir. Bu tarz konular da ilk olarak bir dermataoloji uzmanına  baş vurarak sorununuzun neden yaşandığını öğrenmeniz gerekmektedir. Uzman sizlere izleyeceğiniz yolu anlatacaktır.

Minoxidil saç serumu

  Minoxidil losyon şeklin de olup saçlarınızın bakımı ile ilgili sizlere yardımcı olmaktadır. Ürünümüz hakkın da detaylı bilgiyi müşteri ve destek hattı çalışanlarımız sizlere vereceklerdir. Minoxidil sakal ve saç serumu almak için hemen bizlere ulaşabilirsiniz. Ürünleriniz sadece bir telefonunuz ile kapınıza kadar gelmektedir. Kargo içerikleriniz gizli tutulmak da ve kargolarınız gizli paketleme ile gelmektedir.

Sipariş vermek için sayfamız da yer alan sipariş ver kısımını da kullanabilirsiniz. Sipariş ver kısımın dan yapacağınız siparişleriniz de online olarak kredi kartı ile ödeme yapma imkanını da bulacaksınız.

Minoxidil

Minoxidil losyon 2016 fiyatları

Minoxidil markası hakkın da bilgi edinmek ve ürün içeriği ya da diğer konular ile ilgili bilgi almak istiyorsanız mutlaka bu yazıyı sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyoruz. Minoxidil losyon 2016 fiyatları en uygun fiyatlara çok hızlı bir şekil de kapınıza kadar gelmektedir. Minoxidil ürünü bir telefon ile kapınıza kadar kısa süre de gelmektedir. 

Minoxidil kullanım şekli 

Minoxidil kullanım şekli saç ve sakal için faklıdır. Bu neden ile kullanıcıların bu talimatlar dışın da kullanmaması gerekir.

Minoxidil sakal için kullanımı 

Minoxidil sakallarınız için gün de bir kere kullanılmaktadır. Yüzünüz temiz olması gerekmektedir. Tıraş olduktan sonra kullanmak da fayda görülmektedir. Günde 1 kere yüzünüze bir pamuk yardımı ile güzelce yedirerek kullanmanız gerekmektedir. 30 dakika yüzünüz de beklettik den sonra bol su ile yıkamanız gerekmektedir.  30 dakika dan fazla beklememesi gerekir.

Minoxidil saç için kullanımı 

Minoxidil ürününü saçlarınız için gün de 2 kere kullanmanız gerekmektedir. Sabah ve akşam olmak üzere saçlarınıza uyguladıktan sonra 45 dakika beklettikten sonra bol su ve minoxidil şampuan ile saçlarınızı yıkamanız gerekmektedir.

Minoxidil losyon 2016 fiyatları sayfamız da en uygun fiyat avantajları ile sizlere sunulmaktadır. Sizler de sayfamız da yer alan müşteri ve destek hattımız dan bizlere ulaşabilirsiniz.