Minoxidil Ürün Görseli

Minoxidil

minoxidilSaç Çıkarıcı Minoxidil

Saç dökülmesi hemen hemen her insan da görülen bir rahatsızlıktır. Ömrünü tamamlamış saçın dökülmesi son derece normal bir olaydır. Uzmanlar gün de 50 tele kadar dökülen saçın normal olduğu söylemektedirler. Asıl önemli olan dökülen saç yerine yenisi çıkar mı? Eğer saç ömrünü tamamlamadıysa ve yerine yenisi gelmiyorsa bu hastalık olarak kabul edilir.

 

Minoxidil laboratuvar ortamında yüzlerce deney ve testten geçmiş ve dünya da kendini kanıtlamış bir üründür. Tamamen doğal bir olan minoxidil hem bayanlar da hem erkekler de etkisini göstermektedir. Kellik artık tarih oluyor çünkü minoxidil %100 etkili bir üründür kullanmaya başladığınız günden itibaren etkisini görmeye başlayacaksınız ilk önce saçınızın dökülmesi duracak ve daha sonra dökülen saçların yerine yenisinin gelmeye başladığını fark edeceksiniz. Minoxidil ağızdan alınan bir ürün olmadığı için kana karışmaz ve bu saye de hiç bir yan etkisi bulunmaz.

 

Yoğun ve stresli geçen bir hayat sonrası insanlar da saç dökülmesi artık normal bir hale gelmiştir. Stilinizi ve tarzınızı baştan yaratmak için son derece etkili olan minoxidil saç çıkarıcıyı mutlaka deneyin ve farkı siz de görün…

Minoxidil

Minoxidil son derece etkili bir üründür, yan etki bırakmaması ile bilinir. Saçlarınızı size geri getirir. Fakat burada dikkat edilmesi gereken kendi saçlarınızı geri getirmesidir. Örneğin saç ektirdiğinizde kendi saçınız geri gelmez, kesinlikle laboratuar ortamlarında üretilen saç kökleri sayesinde iğne ile enjekte edilen farklı saçlar çıkar. Fakat minoxidil tamamen farklı bir ürün yapısı içerir bu yüzden düzenli kullanılmalıdır.

Minoxidil tek seferde etki eden bir ürün değildir bu ürünün etki etmesi için haftalar hatta aylar gerekebilir. Ve kesinlikle düzenli kullanılması gereken bir üründür çünkü etkileri deri altındaki kökleri besleyerek oluşur. Eğer saçınızın tekrar çıkmasını istiyorsanız onu düzenli olarak beslemelisiniz. Ayrıca düzenli olarak bakımını yapmalısınız, en kötü ihtimalle 2 günde 1 kez yıkamalısınız. Bu durumda ise size minoxidil şampuan önerilir.

Minoxidil şampuan da minoxidil gibi bitkisel bir üründür, kimyasal şampuanlara benzememesi ile bilinir. Eğer saçınızın dökülmesini istemiyorsanız ona iyi bakmalısınız. Düzenli olarak bakımını yapmalı ve eksiklerini gidermelisiniz. Saç dökülmesi genetik olabilir, hastalıkta olabilir ancak bakım yapmamanızdan dolayı da olabilir. Eğer hastalıktan kaynaklı ise veya genetik ise minoxidili sürekli olarak düzenli kullanmalısınız.

Minoxidil
Minoxidil etkileri kanıtlanmış tek saç çıkarıcıdır.