Minoxidil Ürün Görseli

Minoxidil

Minoxidil ile Daha Canlı ve Parlak Saçlar

Minoxidil saçlarınıza kökten uca bir bakım yaparak saçlarınızın daha canlı ve parlak olmasına yardımcı olan bir üründür. Minoxidil kullanarak saçlarınıza bakım yapabilirsiniz ve bu sayede güçsüz olan ve bu sebepten dolayı dökülen saçlarınızın dökülmesini durdurabilirsiniz. Dökülen saçların yerine her zaman yeni saçlar çıkmaktadır fakat saçlar güçlü olmadığı ve beslenemediği için dökülen saçların yerine yeni saçlar çıkamaz.

kel-kellik-saçBu nedenden dolayı saçlar dökülmeye devam ettikçe ilerleyen zamanlarda bölgesel kellikler meydana gelir yine ilerleyen zamanlarda bölgesel kellik yerini normal kelliğe bırakır. Bunun sonucunda da insanların istemediği ve hoşuna da gitmediği bir görüntü meydana gelir. Bu görüntü sonucunda insanların psikolojisi bozulur. İnsanların istemedikleri bir görüntüye sahip olması onlar için son derece üzücü bir şeydir.

Saç dökülmesi ve kellik insanların moralini ve psikolojisini bozduğu için sosyal hayatında da mutsuz ve başarısız olmaya başlarlar. Kafaları her zaman saçlarında olacağı için iş hayatında da motivasyon eksikliği ve konsantrasyon eksikliği ile karşı karşıya gelirler ve bu da iş gücü kaybına yol açar. Bu durumlara düşmemek adına minoxidil kullanmalısınız.

Ürünü kullanan insanlar saçları son derece bakımlı olur. Minoxidil kullanarak saçlarınıza güç katabilirsiniz bu sayede saçlarınız güçlenir kalınlaşır ve sağlamlaşır. Bunun yanı sıra saçlarınız hacim kazanır parlaklaşır ve daha canlı bir görünüme kavuşur. Minoxidil kullanırken bu etkileri çok kısa bir süre içerisinde görmeye başlarsınız. Aynı zamanda kullanmaya başladıktan sonra saçlarınızın dökülmesi de duracaktır.

Bu sayede de dökülen saçlar yüzünden kel kalma sorunu diye bir şey olmayacaktır. Saçların dökülmesi durduktan sonra kullanmaya devam ettiğiniz takdir de dökülen saçlarınızın yerine yeni saçlar çıkmaya başlayacaktır ve yine kullanmaya devam ederseniz bu saçlar bulundukları yerde güç kazanarak sağlamlaşacak ve harika bir görünüme sahip olmanıza yardımcı olacaktır.

Minoxidil

Saç çıkarıcı

Minoxidil saç dökülmesini ve kellik için kullanılabilecek en etkili üründür.  Sabah ve akşam olmak üzere günde iki sefer kullanılır. Günlük kullanımın üzerine çıktığınızda yani günde üç veya dört defa kullandığınızda Minoxidilin etkisi azalır ve baş ağrısı yapar, 2 günde bir saçınızı yıkamanız gerekir. Yoksa saçınızda kepeklenme olur nedeni de Minoxidil saçınızı ve saç derinizi beslediği için ölü hücreler yani ölü deri vücuttan atılır o yüzden kepeklenme meydana gelir saçınızı düzenli yıkadığınız sürece bu sorun ortadan kalkacaktır. Bunların dışında bir yan etkisi yoktur.

İlk iki haftalık kullanımda saç dökülmenizde artış olursa korkmanıza gerek yoktur.  Bunun sebebi Minoxidil saç derinizi beslediği için ölü yapıların atılmasından kaynaklıdır yeni gelecek saçlar eskisinden daha sağlam ve sağlıklı olarak gelecektir. Minoxidil uygulanan bölgedeki kan akışınız hızlandırır, kıl foliküllerini güçlendirir ve oraya daha fazla besin gitmesini sağlar bu sayede saç dipleriniz ve saç deriniz beslenir saç dökülmesini durdurur kellik olan bölgelerde ise saç çıkmasını sağlar. Dihidrotestosteron (DHT) hormonunun durdurarak saçı dökmesini önler bu hormon saç yapımını durdurur ve kelliğe neden olan bir hormondur.

saç çıkarıcı

Piyasada bulunan en etkili ilaçtır. Dünya üzerinde uzun yıllardır kullanılan Minoxidil Amerikan gıda ve ilaç dairesi tarafından onaylanmış bir ilaçtır saç dökülmesini durdurduğu ve saç çıkarttığı kesin olarak kanıtlanmıştır. Minoxidilin saç çıkartma olasılığının yüksek olduğu kullanıcıların geri dönüşleri ve klinik testler sonucunda da onaylanmıştır. Minoxidilin özel formülü sayesinde kellik sizin için bir problem olmaktan çıkacak ve kolay çözülebilen bir problem olacaktır.

Minoxidili dört aylık bir süreçte sürekli ve düzenli olan kullandığınız takdirde kesin sonuç alabileceğinizin garantisi verilmektedir. Saç dökülmesinin sonuçları olarak depresyon ve çeşitli psikolojik sorunlar görülen vakalar ile zaman zaman karşılaşılmaktadır. Minoxidil sayesinde saçlarınızın dökülmesi dururken aynı zamanda dökülen saçların yerine yenileri çıkacağından dolayı saç dökülmesinden ve kellikten oluşabilecek psikolojik problemlerinde önüne kolayca geçilebilecektir.