Minoxidil Ürün Görseli

Minoxidil

Bilindiği üzere minoxidil dünya üzerinde bilinen en büyük saç ve sakal ürünüdür. Minoxidilin bu özelliği özellikle son yıllarda oldukça popüler olmuştur, minoxidil son yıllarda aşırı kitlelerce tanınarak satış patlamaları yaşamıştır. Yurt dışında bu kadar satıyor iken neden Türkiye’de de satmasın dedik ve ürünü Türkiye’ye getirttik. Her şey tamam fakat kullanımı hakkında çok yanlış yapılıyor. Bu da olumsuz sonuçlara neden oluyor.

Bu yüzden öncelikle nasıl kullanılır sayfamızı okumanız böylece bir şeyleri daha iyi anlayarak hata yapmadan kullanmanız gerekiyor. En kötü ihtimalle ise sitemizdeki telefon numaralarından birini tuşlayarak ürünün kullanımı hakkında yeterli, ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Minoxidil diğer saç veya sakal çıkarıcı ürünlerden ayrı olarak, her ikisini de bir arada yapabilir. Yani iki kutu minoxidil alırsanız birini saç birini sakal için kullanabilirsiniz. Size bir ay gider. Fakat diğer ürünler ya sadece saç için ya da sadece sakal için kullanılmaktadır. Bu yüzden ilk tercihiniz kesinlikle minoxidil olsun.

Minoxidil

 Minoxidil yıllardır kullanılan ve artık halk dilinde efsane olarak belirtilen bir losyon çeşididir. Erkeklerde hem saç hem de sakal çıkarmayı başarabilen tek ürün olarak tarihe geçmiştir. İnternet üzerinde sayılamayacak kadar minoxidil kullananların bıraktığı kanıtlar bulunmaktadır. Sadece bizim ülkemizde değil tüm dünyada kullanılmaktadır.

 En önemli özelliği saçları tekrar çıkarması, kelliği önlemesi ve köselik denilen sakal çıkmama hastalığına karşı etkili olmasıdır. Bir kaç kutu kullanıldığında sonuçlarına kimse inanamaz. Sadece bir kaç kutu losyon ile ister saçlarınızı isterseniz ise sakallarınızı çıkarabilirsiniz.

 Saç ve sakal çıkarma işlemleri tamamen düzenli kullanım ile başarılabilmektedir. “Sakalım yok” veya “Ben kelim saçlarım döküleli yıllar oldu” diye üzülmeyin. Minoxidil saç ve saç köklerini besler ve tekrardan görevlerini yapmalarını sağlar. Ayrıca yanlarında minoxidil şampuan da kullanırsanız kalıcı etkiler elde edebilir, saç derisi ile ilgili sorunlarınızı çözebilirsiniz.

Minoxidil

Minoxidil yıllardır kullanılan ve artık halk dilinde efsane olarak belirtilen bir losyon çeşididir. Erkeklerde hem saç hem de sakal çıkarmayı başarabilen tek ürün olarak tarihe geçmiştir. İnternet üzerinde sayılamayacak kadar minoxidil kullananların bıraktığı kanıtlar bulunmaktadır. Sadece bizim ülkemizde değil tüm dünyada kullanılmaktadır.

En önemli özelliği saçları tekrar çıkarması, kelliği önlemesi ve köselik denilen sakal çıkmama hastalığına karşı etkili olmasıdır.

Bir kaç kutu kullanıldığında sonuçlarına kimse inanamaz. Sadece bir kaç kutu losyon ile ister saçlarınızı isterseniz ise sakallarınızı çıkarabilirsiniz. Saç ve sakal çıkarma işlemleri tamamen düzenli kullanım ile başarılabilmektedir. “Sakalım yok” veya “Ben kelim saçlarım döküleli yıllar oldu” diye üzülmeyin.

Minoxidil saç ve saç köklerini besler ve tekrardan görevlerini yapmalarını sağlar. Ayrıca yanlarında minoxidil şampuan da kullanırsanız kalıcı etkiler elde edebilir, saç derisi ile ilgili sorunlarınızı çözebilirsiniz.

Minoxidil

 Minoxidil İran’da Pak Doru firması tarafından üretilmektedir.

Zamanla seyrekleşmeye başlayan saçlar bir süre sonra ciddi bir saç kaybına dönüşebilir. Bu da kişinin fiziksel görünümünü son derece olumsuz yönde etkileyeceğinden bir süre sonra fiziksel olan bu probleminiz özgüven kaybı gibi çeşitli psikolojik sorunlarada neden olabilir. Dolayısı ile saç dökülmesi problemine sadece dışı görünüşü olumsuz etkileyen bir faktör olarak bakmamalı sosyal yaşamdaki kötü etkiside dikkate alınmalıdır.

 

Saç dökülmesi ihmal edildiğinde belli bir süre sonra kelliğe sebep olduğundan saç dökülmelerinizi ihmal etmeyiniz. Sorun büyümeden önlem almalısınız.

 

Minoxidil sayesinde bu kötü etkilerden sıyrılabilirsiniz. Minoxidili düzenli olarak dört ila altı aylık bir süre zarfında kullanmanız gerekmektedir. Kesin etkisini bir yıllık düzenli kullamınızda göreceksiniz. Minoxidilin kullanımı kadın ya da erkek farketmeksizin kullanılabilir.

 

Saç dökülmesine çözüm olan minoxidil sakal dökülmesi ya da sakal çıkarımı konusunda da etkili bir çözüm sunar.

 

Minoxidili saça değil saç diplerine saçlarınızı diğer elinizle ayırarak uygulamanız gerekmektedir. Saçlarınızın nemli değil kuru olmasına özen göstermelisiniz.

 

 

Minoxidil

Saç dökülmesi

Birçok insan kadın erkek fark etmeksizin saç dökülmesinden şikayetçidir. Saç dökülmesi yaş ilerledikçe saç köklerinin de zayıflamasıyla daha yoğun olarak görülmektedir. Saç dökülmesi sorunu ikadın erkek herkesin sosyal yaşam kalitelerini de etkilemektesac-dokulmesi mutsuz hissedilmesine de sebep olmaktadır. Saç ekimi pahalı ve meşakkatli bir işlem olarak görüldüğünden tercih etmeyenlerin sayısı oldukça fazladır.

Minoxidil sayesinde saç dökülmesinin engellenmesinde kesin sonuca ulaşabilirsiniz. Birçok kullanıcı tarafından tavsiye edilen minoxidil saç ekim merkezleri tarafında kullanılmakta tavsiye edilmektedir. Kutu ile birlikte gelen tüpü(applicator) 1ml çizgisine kadar doldurmalı saç diplerinize iyice yedirmelisiniz bu işlem günde 2 defa tekrarlanacaktır. Minoxidil  nedir solüsyonun içerisindeki vitaminler sayesinde cansız saç kökleriniz canlanacak saç çıkarımını sağlayacaktır.

Minoxidil nasıl kullanılır?  saçlarınıza değil saç diplerinize masaj yaparak uygulamalısınız. Saçlarınızı bir elinizle ayırarak diğer elinizle de solüsyonu sürebilirsiniz. Bu işleri akşam yaparken saçınızın kurumasını beklemeniz tavsiye edilir. Aksi takdirde solüsyon yatağınıza ve yüzünüze bulaşabilir.

Minoxidil sayesinde artık gür saçlara kavuşmanız hayal olmaktan çıktı.